• Rysunek - reklama czytania
        • Biblioteka dla Rodziców

• Szanowni Rodzice!

Jestem nauczycielem bibliotekarzem i na co dzień zachęcam Państwa dzieci do czytania. Wiem, jak dużo mają Państwo teraz obowiązków, więc nie proponuję kolejnych zajęć online. Korzystając z okazji do bezpośredniego kontaktu, chcę tylko krótko i zwięźle zachęcić Państwa do czytania dzieciom.

Załączam list krótką prezentację, która w klarowny sposób przedstawia korzyści płynące z czytania oraz sprawdzone sposoby zachęcania dzieci do czytania.

• Rysunek - drzwi do świata książki
        • Wystarczy odrobina wyobraźni!

• SEZAM ogłasza nowe wyzwanie czytelnicze! Nową zabawę czytelniczą!

• Stwórz wiersz z porozcinanych wyrazów z artykułów prasowych, gazetek reklamowych, promocyjnych itp.

lub

• Udokumentuj ostatnio przeczytaną książkę – mogą to być obrazki, wyklejanki, wycinanki, naklejanki, komiksy, historyjki obrazkowe…..itp.

Prace proszę przesyłać do 1 czerwca na adres: jolantaoleksy@spmogilno.pl

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji – nagrodą będzie wpis pozytywny z zachowania!

Do dzieła! Miłej i owocnej pracy!

Nauczyciel – bibliotekarz: Jolanta Oleksy